استخدام ۵۰۰ نفر در پالایشگاه آبادان

استخدام ۵۰۰ نفر در پالایشگاه آبادان

 

غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:با اجرائی شدن عملیات فاز ۲ پالایشگاه آبادان ۵۰۰ نفر تا پایان امسال در این پالایشگاه استخدام می شوند.

طرح تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان با اعتبار بالغ بر سه میلیارد دلار است با گشایش اعتبارات اسنادی ( L.C) با مشارکت ۵۰ درصدی شرکت ایرانی و ۵۰ درصدی شرکت چینی اجرایی می شود.

با اجرای کامل این طرح حدود هشت تا ۱۲هزار نیروی کار در طول مدت حدود ۶ ساله به تناسب اجرای فازها و مراحل مختلف کار اعم از مرحله طرح مطالعاتی، تجهیز کارگاه و ورود ادوات مورد نیاز و اجرای عملیات نهایی جذب می شوند.

شرفی افزود: مرحله آماده سازی زمین، تسطیح، زیرسازی و شمع کوبی فاز ۲ پالایشگاه در حال حاضر آغاز شده است.
وی گفت:طبق برنامه ریزی انجام شده ۵۰۰ نفر از جوانان آبادان تا پایان سالجاری به طور مستقیم در فاز ۲ پالایشگاه آبادان مشغول بکار می شوند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:پس از اتمام کارهای زیرسازی و با تجهیز کارگاه و نصب تجهیزات تعداد بیشتری نیرو جذب خواهد شد.

امضای قرارداد با طرف چینی برای اجرای طرح تثبیت خوراک پالایشگاه آبادان به یکی از بزرگترین و مهمترین دستاورد برجام یاد می شود.
قرار است با اجرای این پروژه واحدهای مدرن در پالایشگاه احداث و واحدهای قدیمی به عنوان میراث، تحویل موزه ها می شود.

ارتقای سطح کیفی محصولات به یورو ۴ و ۵ ارتقای سطح زیست محیطی منطقه و به تبع آن کشور، نوسازی و در پی آن سوددهی پالایشگاه را می توان از دستاورد این پروژه بزرگ اعلام کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

استخدام ۵۰۰ نفر در پالایشگاه آبادان

استخدام ۵۰۰ نفر در پالایشگاه آبادان   استخدام ۵۰۰ نفر در پالایشگاه آبادان  استخدام ۵۰۰ نفر در پالایشگاه آبادان
  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
  • فرم تماس با آگهی دهنده

    نظرات

    پاسخی بگذارید

    آگهی های ویژه