ایجاد اشتغال ۲۱۰۸ نفر توسط دستگاه‌های دولتی دزفول

ایجاد اشتغال ۲۱۰۸ نفر توسط دستگاه‌های دولتی دزفول

به گزارش خبرنگار مهر ، کوروش نوروزی شامگاه امروز سه‌شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان دزفول اظهار کرد  میزان تعهد اشتغال‌زایی ادارات و دستگاه‌های دولتی دزفول در سال ۹۵، هزار و ۲۳۹ نفر بوده است.


در این راستا میزان تعهد به اشتغال کمیته امداد شهرستان در سال گذشته ۶۵ نفر بوده که ۱۳۴ نفر ثبت‌شده و تعهد اداره آموزش‌وپرورش نیز ۱۰ نفر بوده که ۱۱ نفر ثبت‌ شده‌اند.

 

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی دزفول تعهد به اشتغال صندوق کارآفرینی امید را ۳۰ نفر و آمار ثبت‌شده آن را ۱۰۷ نفر برشمرد و گفت: اداره میراث فرهنگی با وجود تعهد ۳۰ نفری اما هیچ مورد اشتغالی را در سال ۹۵ ثبت نکرده است.

 

نوروزی بابیان اینکه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با وجود ۲۴۰ نفر تعهد توانسته برای ۴۶۰ نفر اشتغال ایجاد کند، افزود: اداره امور دارایی دو نفر تعهد داشته که چهار نفر را ثبت کرده ضمن اینکه اداره صنعت و معدن نیز با وجود ۵۰۰ نفر تعهد تعیین‌شده موفق به ایجاد اشتغال برای ۷۵۷ نفر شده است.

 

وی با اشاره به اینکه اداره بهزیستی از ۴۵ نفر تعهد اشتغال برای ۳۸ نفر را ثبت کرده است، عنوان کرد: اداره حمل نقل ۶۸ نفر تعهد و ۱۰۸ ثبتی، بنیاد شهید ۳۰ تعهد و ۲۹ ثبتی، اداره جهاد کشاورزی ۱۴۰ نفر تعهد و ۱۶۶ نفر ثبتی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هفت تعهد و ۱۲ نفر ثبتی آموزش فنی و حرفه‌ای ۱۰ تعهد و همین میزان ثبتی، اداره راه و شهرسازی ۵۸ تعهد و ۲۰۵ ثبتی داشته ضمن اینکه دانشگاه علوم پزشکی باوجود نداشتن تعهد موفق به ایجاد اشتغال برای ۶۲ نفر در سال گذشته شده است.

 

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی دزفول ادامه داد: بنابراین باوجود اینکه میزان تعهد به اشتغال دستگاه‌های دولتی دزفول در سال گذشته ۱۲۳۲ نفر بوده اما این ادارات موفق شده‌اند با افزایش ۱۷۰ درصدی برای دو هزار و ۱۰۸ نفر اشتغال ایجاد کنند و عملکرد بسیار خوبی از خود به جای بگذارند.

 

نوروزی با بیان اینکه در راستای راستی آزمایی لیست آمار مذکور از برخی ادارات گرفته‌شده و منتظر ارائه لیست سایر ادارات هستیم، توضیح داد: البته آمار ارائه‌شده صرفاً مربوط به دستگاه‌های دولتی بوده و اگر بخواهیم آمار اشتغال‌زایی کاریابی‌ها و یا کارخانه‌هایی همچون فولاد، روغن ساعی، قارچ و مابقی کارخانه‌های بخش خصوصی را نیز اضافه کنیم آماری قریب به ۷ هزار نفر خواهد رسید.

 

وی در پایان از کلیه دستگاه‌های دولتی شهرستان که مازاد اشتغال نسبت به تعهدات خود داشته‌اند قدردانی کرد.

منبع : http://www.mehrnews.com

ایجاد اشتغال ۲۱۰۸ نفر توسط دستگاه‌های دولتی دزفول

ایجاد اشتغال ۲۱۰۸ نفر توسط دستگاه‌های دولتی دزفول ایجاد اشتغال ۲۱۰۸ نفر توسط دستگاه‌های دولتی دزفول ایجاد اشتغال ۲۱۰۸ نفر توسط دستگاه‌های دولتی دزفول
  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
  • فرم تماس با آگهی دهنده

    نظرات

    پاسخی بگذارید

    آگهی های ویژه