شرایط آزمون استخدامی وزارت نفت

شرایط آزمون استخدامی وزارت نفت

به دنبال ارسال نزدیک به ۳۰۰۰ ایمیل به انرژی نیوز درباره ابهامات و مطرح کردن پرسش هایی درباره برگزاری آزمون استخدامی ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت، انرژی نیوز با هماهنگی مسئولان وزارت نفت درباره برخی از ابهامات مطرح شده اطلاع رسانی می کند.


نتایج پیگیری‌های انجام شده نشان می‌دهد که با به پایان رسیدن تعطیلات عید سعید فطر و از هفته آینده آگهی آزمون استخدامی وزارت نفت در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

هم اکنون تمامی تغییرات پیشنهاد شده از سوی وزیر نفت بر روی جزئیات و شرایط برگزاری ازمون استخدامی وزارت نفت اعمال شده و چهارشنبه هفته جاری طرح پیشنهادی آگهی استخدام وزارت نفت برای اخذ مجوز به سازمان امور اداری و استخدامی وزارت نفت ارائه می شود که پیش بینی می شود تا هفته اینده مجوز انتشار آگهی استخدامی اخذ شود.

بر این اساس با انتشار آگهی استخدامی وزارت نفت، قطعا تا پیش از پایان تیر ماه امسال ثبت نام آزمون استخدامی در سامانه استخدامی شرکت ملی نفت ایران اخذ خواهد شد.

از سوی دیگر پیگیری انرژی نیوز نشان می دهد که با موافقت وزیر نفت، سابقه کار با بیمه برای داوطلبان از پنج سال به چهار سال کاهش یافته که با این شرایط افراد بیشتری می توانند در آزمون استخدامی حضور یابند.

خبر دوم درباره سن داوطلبان است، مطابق با متن آگهی استخدامی باید سن داوطلبان کارشناسی ۳۰ و برای کارشناسی ارشد و دکتری ۳۴ سال باشد که با شرایط جدیدی که در طول دو روز گذشته اعمال شده مقرر شده سابقه کاری ۴ ساله افراد به سن آنها افزوده شود.

بنابراین با احتساب شرایط جدید، داوطلبان کارشناسی تا سقف سنی ۳۵ سال و داوطلبان دارای کارشناسی ارشد و دکتری تا سقف حداکثر ۴۰ سال در آزمون استخدامی وزارت نفت می توانند ثبت نام کنند.

درباره رشته تحصیلی و گرایش های آنها هم تمامی رشته هایی که هفته گذشته در انرژی نیوز منتشر شده بود تایید شده و رشته و گرایش جدیدی به این لیست اضافه نشده است.

خبر بسیار جالبی درباره بهبود شرایط کاری به ویژه در حوزه حقوق و پاداش کارکنان رسمی و غیر رسمی وزارت نفت و شرکت‌های تابعه به صورت رسمی و از زبان مدیران ارشد صنعت نفت به زودی منتشر خواهد شد.

نکته دوم جزئیات بیشتری هفته جاری درباره برگزاری آزمون استخدامی به ویژه برای دانش آموختگان دانشگاه صنعت نفت منتشر می‌شود .

شرایط آزمون استخدامی وزارت نفت

منبع : www.enenews.ir

شرایط آزمون استخدامی وزارت نفت

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۷
  • فرم تماس با آگهی دهنده

    نظرات

    پاسخی بگذارید

    آگهی های ویژه